Sisältöön
Clarins

Clarins Fix Make-up meikinkiinnityssuihke 50 ml

Hinta32,00 €

Tuotteen toiminnot

Haetaan myymäläsaatavuutta

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Clarins Fix Make-up on meikin kiinnittävä suihke, joka tekee meikistä kestävän. Samalla se kosteuttaa ja virkistää ihoa. Clarins anti-pollution -yhdiste antaa kasvoille suojan myös saasteita vastaan.

Tuotetiedot
Koko

50ML

Ainesosat

AQUA/WATER/EAU, PROPYLENE GLYCOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SUCROSE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, PHENOXYETHANOL, PHENETHYL ALCOHOL, ALLANTOIN, DISODIUM EDTA, CITRUS PARADISI (GRAPEFRUIT) FRUIT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, LAPSANA COMMUNIS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, CITRONELLOL, GERANIOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID [M2777A]

(Tarkastathan aina ainesosaluettelon tuotepakkauksesta)

Alkuperämaa

Ranska

Tuotekoodi

3380810040692

Arviot (9)

arvosana5/5

  • arvosana5/5

    Ninski84Vahvistettu osto

    arvosana5/5

    Ninski84
    Vahvistettu osto

    Suosikki jo vuosia

    Kiinnittää meikin upeasti ja pidentää kestävyyttä. Olen käyttänyt jo vuosia ja ei ole syytä vaihtaa! Itsellä super öljyinen iho ja poistaa/estää myös kiiltoa

  • arvosana5/5

    LeenuVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Leenu
    Vahvistettu osto

    Paras lajissaan

    Olen käyttänyt useamman pullon. Todella hyvä tuote. Kiinnittää ja raikastaa meikin ja ilmeen.

  • arvosana5/5

    PiamaaritVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Piamaarit
    Vahvistettu osto

    Ihanan raikas!

    Hyväntuoksuinen ja toimiva suihke!!

  • arvosana5/5

    kit69Vahvistettu osto

    arvosana5/5

    kit69
    Vahvistettu osto

    Lyömätön klassikko

    Palaan aina tähän. Etsinnöistä huolimatta ei yksikään kilpailija ole osoittanut paremmuuttaan. Ihana tuoksu. Hienonhieno suihke. Visaa ja freesaa sekä meikin että mielen hetkessä.

  • arvosana5/5

    Tiina964Vahvistettu osto

    arvosana5/5

    Tiina964
    Vahvistettu osto

    Hyvä meikinkiinnitys

    Olen käyttänyt kaksi viikkoa Clarinsin meikinkiinnittäjää. Tuntuu miellyttävältä käyttää. Kuivuu nopeasti ja jättää miellyttävän tunteen. Hyvä tuote.

Saatat pitää myös näistä

Ladataan
Ladataan
Ladataan
Ladataan

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti